Schody z kamienia Wrocław

Wykonanie schodów, które zapewnią z jednej strony funkcjonalność, z drugiej natomiast atrakcyjny design, to domena naszej działalności. W naszej firmie przygotowujemy schody z kamienia naturalnego, zapewniając klientom kompleksową obsługę – od projektu, przez wykonanie, aż po montaż. Jako materiały wykorzystujemy marmury, granity, piaskowce i konglomeraty. Wykonujemy zarówno schody wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Dane kontaktowe

Siedziba firmy

ul. Grabiszyńska 337c

52-402 Wrocław

Schody

Schody kamienne

i samonośne

RoyalMaids Wrocław - separator

Wystrój wnętrz to w ostatnich latach to temat często poruszany nie tylko w programach telewizyjnych, ale także wśród osób, które właśnie mają zamiar wykonać remont domu. Intensywny rozwój rynku budowlanego i wykończeniowego w Polsce sprawia, że usługi budowlano-wykończeniowe cieszą się rosnącą popularnością – rośnie zatem zainteresowanie także wykonawstwem schodów. Oferujemy przygotowanie schodów wewnętrznych i zewnętrznych, łączących piętra czy prowadzących na antresolę.

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie i montażu schodów samonośnych z kamieni naturalnych (granity, marmury, konglomeraty, piaskowce).

Budujemy schody wewnętrzne i zewnętrzne:

  • proste;
  • zabiegowe;
  • spiralne, (kręcone).

Dlaczego schody z kamienia?

RoyalMaids Wrocław - separator

Zalety schodów z kamienia:

  • ładne, oryginalne wzornictwo;
  • bogata paleta kolorów;
  • zachowanie barw przez długi czas;
  • niska ścieralność;
  • doskonała wytrzymałość;
  • wysoka ogniotrwałość.

Oryginalne projekty dostosowane do oczekiwań klienta oraz stylistyki panującej w budynku lub danym wnętrzu pozwalają na stworzenie oferty dopasowanej indywidualnie do każdego zlecenia. Nasze schody z kamienia to gwarancja doskonałej jakości oraz oryginalnego wyglądu.

Dodatkowo nasze produkty są łatwe w  pielęgnacji, ponieważ niepotrzebne są w tym celu róznego rodzaju płyny, pasty, czy też innego typu specjalistyczne środki.

 

Projekty kamiennych schodów

RoyalMaids Wrocław - separator

Przedstawiamy przykładowe realizacje. Nasz zakład buduje schody w zgodzie z wytycznymi, które przez ekspertów budownictwa uznawane są za wzorowe. Dzięki temu zyskują Państwo doskonałej jakości produkt, gwarantujący bezpieczeństwo oraz trwałość – dzięki zastosowaniu naturalnego kamienia oraz elementów montażowych najwyższej jakości. Melstone Wrocław – zapraszamy do kontaktu.